головна / музика / Жовтий
 

Жовтий


Жовтий-жовтий лимон

Група Гудімов, як і обіцяла раніше, запускає новий сингл - перший з альбому «Жовтий», який з'явиться цієї осені. Сингл має назву «Жовтий-жовтий лимон» і присвячений сонячно-отруйно-жовтому фрукту, який перевернув все на світі. Завдяки лимону колонії стали вільними, відбулися революції, з'явилася рок-музика, сучасне мистецтво і інтернет.

3:35
Жовтий-жовтий лимон (NOstyle Remix)

До кінця літа ви маєте можливість слухати і танцювати під ритми реміксу на трек групи Гудімов «Жовтий-жовтий лимон»!

3:46
Маленький рок

Представляємо Вам нову наративну композиції «Мій маленький рок», яка в 3-х куплетах розкаже історію світової рок-музики і спрогнозує її майбутнє. Група Гудімов планує дати серію концертів на підтримку альбому «Жовтий» та представити нових музикантів групи: Олексія Євсєєва, що грає на бас-гитарі та Романа Шебанова - гітара, клавішні, бек-вокал. Також в групі продовжують грати Слава Васильєв - ударні, программінг, бек-вокал та, звісно ж, лідер групи Павло Гудімов.

3:20
Вулкани

Представляємо Вам нову композиції «Вулкани»

2:24
Фініш

Новий, динамічний трек від групи Гудімов "Фініш" - яскрава, емоційна композиція та іронічний текст. Ситуація змагань, щастя та гордість від перемоги - тема близька та актуальна для кожного, і звичайно ж для Павла Гудімова, зокрема. Музика:  Павло Гудімов, Денис Левченко,Слава Васильєв. Слова Павло Гудімов

1:58

Жовтий