2008
3:02

Відеопровокація від Гудімова
Перший еротичний блокбастер в Україні відзняла група «Гудімов» на пісню «Баста»

 

Конкурс молодих режисерів, оголошений минулого року групою «Гудімов», завершився 6 березня зйомками відео на пісню «Баста» (альбом «Монополія»). Це найвідвертіший український кліп, в якому всі 3 хвилини відео – це безперервна сцена кохання. «Під цю пісню хочеться кохатись. І це має бути не епізодично, а постійно і ДУЖЕ відверто,» – написав у своєму сценарії переможець конкурсу, 23-річний режисер з Івано-Франківська Віто Бакін.

«Це перший український еротичний кліп, денну ротацію якого можуть навіть заборонити, - каже лідер групи «Гудімов» і художник-постановник кліпу Павло Гудімов. – Зйомки проходили в подільському лофті, здизайнованому архітектурною майстернею «Я Дизайн». У відео використано живопис Влади Ралко і Миколи Маценка».

Знайти моделей-акторів, здатних повністю довіритись задуму режисера і кохатися перед камерами відверто й безсоромно, як у житті, виявилось чи не найтяжче. Після тривалого й виснажливого кастингу на головні ролі в кліпі «Баста» запросили юнака та дівчину, котрі запалили знімальний майданчик і кліп було створено в рекордні терміни – за 10 годин.

Відео «Баста» зняте за допомогою камери Thomson Viper-Film Stream, якою, зокрема, знімалась стрічка «Амелі» французького режисера Жана-П’єра Жене. Цим провокативним і дуже стильним відео Гудімов прагне простимулювати свіжу хвилю українського кліпмейкерства.

Буде змонтовано 3 версії відео «Баста» – для денного та вечірнього ефіру, а також окремо – повна нецензурована версія, яка буде доступна тільки на сайті групи «Гудімов» www.gudimovmusic.com

Телевізійна прем’єра відео «Баста» запланована на квітень.

Творча група:
Автор сценарію, режисер і оператор – Віто Бакін
Художник-постановник – Павло Гудімов
Світло, камера – Revolution films
Продукт - //гудімов арт проект