2007
3:02

«Навесні» - перший «весняний» сінгл 2007!

 

 

В перші дні весни група «Гуд:мов»  зняла нове відео на сінгл «Навесні» з нового альбому «Монопол:я»

Відео «Навесні» - плід творчої співпраці  групи «Гуд:мов» з  режисером Віктором Скуратівським та оператором Сергієм Желєзняком.

 

Кліп «Навесні» знімали в перші дні березня в Криму, у заповіднику Карадаг на горі Карагач, на висоті 370 метрів над рівнем моря.

Зйомки в цьому заповідному місці стали прецедентом для Украини.

Процес зйомок був сповнений екстріму, це була справжня пригода! Погода змінювалася кожні 2-3 години від весняно-сонячної і теплої до холодної зливи, кромішнього туману та штормового вітру. Усе обладнання для зйомок (наприклад 80 кг генератор) транспортувалось до місця зйомки вручну по вузьким гірським стежками.

На горі Карагач знаходяться вулканічні розломи зі зміненим магнітним полем, яке псувало роботу усіх важливих приладів, але все закінчилося добре.

Впевнитися в цьому і оцінити нову відео роботу ви зможете 18 березня на каналі М1 в        Міністерстві Прем’єр, яка подарує своїм глядачам справжній весняний настрій та відчуття вільного польоту!

В подальшому відео  «Навесні» зявиться в ефірі усіх музичних каналів України.

Аневдовзі на каналі М1 в програмі Веб-камера глядачі каналу зможуть побачити секрети зйомочного процесу, те що залишилося за кадром, отже вдвічі цікавіше!

Нагадаємо що 30 січня відбувся реліз другого альбому групи «Гуд:мов» «Монопол:я», який випустили спільно два рекордінга «EM.ONE RECORDS» та «MOON RECORDS».