2007
4:05

ОСІННІЙ ЕКСТРІМ ВІД ГУДІМОВА

 

 

Група Гудімов презентує новий осінній сингл „Арізона” з останнього альбому „Монопол:я”. Прем’єра відео на пісню „Арізона” відбулася в неділю, 30 вересня, на каналі М1.

 Павло Гудімов категорично не вміє марнувати час. Тому, коли під час роботи над відео „Навесні” (зявилося у березні цього року) погода сказала „Стоп!”, – Павло Гудімов вирішив скористатися ситуацією. Зливу, шторм, температуру води +6° і вітер він перетворив на своїх союзників. Відео вийшло несподівано-екстремальним.

Його зняли без пауз і підготовки за 4 години у Феодосії, в Криму, гріючись чаєм з пластикового посуду, який можна було знайти лише за півкілометра від феодосійського пляжу. Чайок підгодовували хлібом.

 Свій пустельний „арізонський” сум Гудімов у прямому сенсі втопив у крижаному Чорному морі, занурившись у нього з головою. Режисер екстремального дійства – Віктор Скуратовський, оператор – Сергій Железняк, стиліст – Андрій Караваєв.

Зйомки наступного відео на пісню „Баста” заплановано на листопад цього року. Режисера Павло Гудімов обере за результатами конкурсу молодих режисерів, старт якого буде офіційно оголошено наступного тижня.

Тим часом, 16 жовтня розпочинається всеукраїнський тур групи Гудімов. Сім найбільших міст України вперше мають можливість наживо почути останній альбом гурту Монопол:я (2007) в рамках спільного туру з Бумбокс, організованого мобільним оператором МТС. Дві години живого звуку та неймовірного драйву порвуть Україну з 16 по 26 жовтня 2007 року.